Nezabúdaj na seba: 30-dňová výzva

Aj nám je doma dlho, ale treba to vydržať. Pomôcť vám s tým môže naša výzva, v ktorej vám počas 30 dní budeme dávať akčné tipy, ako sa starať o svoje zdravie a pohodu.

Prečo sa zapojiť do výzvy?

Naše zdravie a psychická pohoda čelia neľahkej situácii. Stres z globálnej pandémie, obavy o zdravie seba aj svojich blízkych, dlhodobá izolácia doma, práca z domu či neistota v zamestnaní sú ťažký oriešok. Popri tom všetkom nie je ťažké zabudnúť starať sa o seba. 

Práve preto by sme vám s tým radi pomohli. V našej výzve „Nezabúdaj na seba“ vám e-mailom počas 30 dní každý deň pripomenieme, aby ste jednoduchou aktivitou spravili niečo pre svoje zdravie alebo psychickú pohodu. Je dôležité, aby sme toto obdobie spoločne zvládli čo najlepšie.

Aké tipy môžete očakávať?

Vybrali sme 30 tipov na aktivity, ktoré vám počas pobytu doma spríjemnia dni a pomôžu vám  cítiť sa lepšie po fyzickej aj psychickej stránke. Vo výzve nájdete tipy:

  • ako si oddýchnuť a zabaviť sa
  • ako do svojich dní zahrnúť pohyb
  • ako sa necítiť osamelo a zostať v kontakte so svetom
  • ako udržiavať svoje zdravie a imunitu

Ako bude výzva prebiehať?

Počas 30 dní vám každý deň príde e-mail s akčným tipom na daný deň. Je len na vás, či sa ním inšpirujete hneď, odložíte ho na iný deň alebo ho vynecháte. Ide síce o výzvu, ale jej cieľom je, aby ste sa cítili lepšie. Preto sa aj pri jej plnení nechajte viesť svojimi pocitmi a aktuálnymi potrebami. Niekedy však môže pomôcť trochu sa prekonať, odmenou vám bude dobrý pocit zo seba. Samozrejme, celá výzva je zadarmo.

tip na článok:

Nezabúdaj na seba

Duševné zdravie
Prečítať
Dusan
06.02.2021 | 11:10

Mamdepredie 7r. kto to nezazil neveri...,psycholog,psychiater antidepresiva tazky zivot

Odpovedať
Ako Buk
15.02.2021 | 10:00

Dušan, držíme palce vo Vašom boji a dúfame, že s pomocou odborníkov sa Váš život zlepší.

Pridať komentár

Zadajte meno
Nesprávny email
Zadajte komentár