Zľavy na štartovnom pre poistencov Dôvery

Pohyb je v dnešnej dobe ešte dôležitejší ako kedykoľvek predtým. Aby ste si užili pretekový adrenalín za menej peňazí, opäť sme sa stali partnermi bežeckých podujatí od Bratislavy až po Košice. 

Zaregistrujte sa na ČSOB Bratislava Marathon

Už 3. apríla odštartuje 17. ročník ČSOB Bratislava Marathonu. Príďte si po dlhej dobe naplno užiť parádny bežecký zážitok. Zaregistrovať sa môžete tu.

Na kratších trasách (4,2 km a 10 km) máme pre vás zľavu 2 eurá. V dlhších disciplínach (polmaratón, maratón) môžete využiť zľavu 4 eurá. Stačí vám k tomu číslo poistenca, ktoré nájdete na svojom preukaze poistenca Dôvery.

tip na článok:

SÚŤAŽ: Dobehnite si po svoj Garmin

Beh Servis
Prečítať

Bežecké leto

V júni a v auguste ožijú maratónom Banská Bystrica, Rajec i Malé Karpaty, kde sa pobeží tradičný kros v novom šate – Dragon Trails, predtým známy ako Baba – Kamzík. Po novom bude trvať dva dni a svoju súťaž budú mať aj deti a rodinná štafeta. Na všetkých podujatiach môžete využiť zľavu na štartovnom. 

Október patrí Košiciam

Prvá októbrová nedeľa je už tradične spojená s Medzinárodným maratónom mieru v Košiciach, opäť so zľavami pre vás. Podobne ako v Bratislave, poistenci Dôvery zaplatia o 2 € menej na minimaratóne a o 4 € menej na polmaratóne a maratóne. 

Nezabúdajte na dôležitú informáciu. Počet zľavnených miest je limitovaný a teda čím skôr sa zaregistrujete, tým vyššia je vaša šanca, že zaplatíte menej. 

Ďakujeme, že športujete.

odporúčané články:

Pridať komentár

Zadajte meno
Nesprávny email
Zadajte komentár